Skip to main content

Вітаємо з Днем вчителя!

02 жовтня 2022

28 вересня у комунальному закладі "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради, де вже не один рік поспіль ведеться робота з підготовки дітей в гуртках "Лісові дзвіночки" та "Юні лісівники", була проведена презентація на тему екологічна робота "Юних лісівників" та відбулася урочиста подія присвячена вступу нових учнів до лав гуртка.

У своєму розпорядженні юні спеціалісти мають 196 га лісу для проведення практичних робіт. Тут маленькі лісівники систематично проводять висадку молодих дерев та доглядають за ними, щомісяця проводять моніторинг за екологічним станом лісових кварталів.

На території учнівського лісівництва була прокладена та упорядкована екологічна стежка "Дивосвіт" для ознайомлення дітей з природними явищами.

Головною метою роботи екологічних гуртків є налаштування на екологічне мислення, формування екологічного світогляду, закладання основ дбайливого ставлення до навколишнього середовища. З метою зменшення використання пластику та в підтримку акції "Врятуймо світ від поліетиленових пакетів" школярі пошили екоторбинки багаторазового використання.

У гуртках діти вивчають різноманітні еколайфхаки та як правильно сортувати сміття, навесні тут майструють та розвішують шпаківні.

З року в рік учні гуртків приймають активну участь у таких подіях, як "Посади дерево", Всеукраїнська акція "Зелена Країна", "За чисте довкілля" та у місцевих заходах з ліквідації стихійних сміттєзвалищ.

Наприкінці заходу діти урочисто дали присягу майбутніх Юних лісівників.

Сьогоднішній день є чудовою нагодою привітати наших дорогих вчителів та педагогів з КЗ "Утківський ліцей", директорку Пустирьову Вікторію Євгеніївну, завуча Швець Валерію Сергіївну, керівника шкільного лісництва Хруслову Олену Павлівну, з професійним святом "Днем вчителя"!

Дякуємо вам за активну участь у нашій спільній справі! Ви несете світло знань, мудрість, турботу та добро. Нехай негаразди оминають вас, а тепло та любов ваших учнів, колег, близьких і коханих завжди йшла на зустріч! Наснаги вам, кріпкого здоров'я та мирного неба над головою! Віримо в ЗСУ!

З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя
З Днем вчителя