Skip to main content

З Днем Працівника лісу!

16 вересня 2022

Найщиріші привітання з нагоди професійного свята усім працівникам та усім ветеранам лісової галузі!

День працівника лісу – це свято людей, хто обрав благородну професію – створювати ліси. Адже саме працівники лісової галузі невпинно висаджують та доглядають молоді деревця, охороняють ліс від пожеж та шкідників. Як результат, забезпечують нашу деревообробну галузь високоякісною сировиною, а людей – дровами, поліпшують екологічний стан довкілля, бережуть клімат нашої планети. За всім цим великим обсягом робіт стоїть колектив робітників лісокультурної справи, майстрів лісу, лісівників, лісничих, працівників лісової охорони та всіх людей, що працюють на благо лісової галузі. Хай цей день, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Цього року нам на долю випало захищати не лише ліси, а й усю нашу Україну. Багато наших колег роблять це зі зброєю в руках, інші з ризиком для життя на своєму робочому місці. Велика кількість співробітників змушені були змінити місце проживання. Згадаймо в цей день тих з нас, хто загинув у вирі війні.

І все ж ми не здалися, вистояли перші удари і змогли перебудувати нашу роботу для потреб захисників і тих, хто потребує захисту. Бажаємо, щоб це свято нагадало важливість нашої справи, принесло нам добро і надію на краще майбутнє. Всім святкового настрою, удачі, здоров'я, мудрості, терпіння і віри у прекрасне майбутнє України. Щира вдячність Вам, шановні наші працівники за невтомну працю і самовідданість.

З професійним святом Вас, шановні колеги!

Директор ДП «Жовтневий лісгосп»
Віталій СКЛЯРОВ

З Днем Працівника Лісу