Skip to main content

Як встановити та доглядати новорічну ялинку

28 грудня 2021

Пухнаста лісова гостя приносить в будинок запах зимового лісу, смоли, хвої, такий знайомий з дитинства, що наповнює будинок казковою атмосферою дива, що наближається. Але на відміну від штучних красунь, справжня ялинка вимагає правильного догляду та надійної установки. За рекомендаціями з приводу зберігання та місця установки новорічної красуні звернемось до провідного інженера лісових насаджень Алли Терещенко:

"Придбавши ялинку, не можна дерево одразу заносити до теплої оселі, ялинка повинна постояти деякий час в прохолодному місці: коридорі, тамбурі чи закритому балконі, приблизно десь два-три дні, щоб ялиночка поступово адаптувалася до тепла.

Щоб ялинка простояла довше та радувала нас хвойним ароматом та міцними гілочками рекомендується поставити новорічну ялинку в відро з мокрим піском та потім час від часу зволожувати його, пісок можна замінити звичайним ґрунтом.

Якщо немає під руками піску чи землі, ялинка ставиться просто у відро з водою, в яку можна додати аспірин, трохи солі та столову ложку цукру.

Перед установкою ялинки необхідно підготувати стовбур, очистити його від кори, можна злегка обрізати верхівку.

Не можна розташовувати ялинку близько до батареї, обігрівачів або камінів.

Живе деревце-ялинка зберігає в собі невичерпне джерело життєвої енергії. Щоб зберегти її свіжий аромат, який захищає житло від різних недобрих впливів просто купіть не зрубане дерево, а ялинку що росте в спеціальному горщику.

Новорічні ялинки вирощуються на спеціальних плантаціях, де можна придбати як зрубане деревце, так і з закритою кореневою системою."