Skip to main content

Акція «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ» в Люботинському лісництві

07 квітня 2021

07 квітня 2021 року була проведена акція «Створюємо ліси разом» в Люботинському лісництві у кварталі 55 від. 5,2 площа 1,0 га.

Були запрошені мешканці села Буди Південної міської ради.

Приєднались до акції «Створюємо ліси разом» депутат Південної міської ради Філатов Ігор, активісти: Мельничук Антон, Козирєва Наталія, які неодноразово були присутні на акціях протесту місцевих жителів проти рубок на території Південної міської ради.

За 2020 рік ДП «Жовтневе лісове господарство» перерахувало податків Будянській сільраді 279 тис. 970 грн, Південноміській сільраді 114 тис. 568 грн.

Головний лісничий Косов Олексій ознайомив присутніх з технікою безпеки при посадці лісових культур, та додержання умов в період пандемії.

Перед посадкою інженер лісових культур Алла Терещенко з майстром лісу Олексієм Трофименко провели інструктаж, показали, як слід садити сіянці, щоб вони добре прижилися.

Посадку лісу проводили майстри лісу зі своїми друзями, дітьми, під керівництвом лісничого Люботинського лісництва Павла Тимченко – по зрубу 2020 року, на підготовленому грунті, сіянцями дуба звичайного вирощеними зі зібраного працівниками лісництва насіння жолудя дуба звичайного в парниках.

Та поки ці дерева досягнуть віку стиглості лісівники на перших порах будуть проводити просапку ділянок, потім рубки догляду, прочищення та освітлення.

Багато хто вважає цю акцію показухою, але ніколи лісівники показухою не займалися, це наша щоденна робота. Ми просто хочемо показати, які ми роботи проводимо, які витрати несемо, аби ліс ріс: від збору насіння, щоб виростити садивний матеріал — сіянці, до підготовки ґрунту, посадки та догляду.

Разом із тим, закликати населення бути дбайливим і відповідальним у лісі, цінувати і поважати працю лісівників, і завжди пам’ятати, що лише нашими спільними зусиллями ліс виросте для майбутніх наших поколінь, — бо все в наших руках!

Дякуємо всім за участь!