Skip to main content

Посадка лісових культур в Мереф'янському лісництві

12 жовтня 2021 р.

В рамках програми Президента «Зелена країна» та акції Державного агентства лісових ресурсів «Створюємо ліси разом»12.10.2021р. відбулась посадка лісових культур в Мереф'янському лісництві ДП «Жовтневого лісгоспу». До цієї благородної справи долучилась Харківська РДА на чолі з першим заступником голови Усовим Володимиром, міський голова Веніамін Сітов з командою та маленькі «Лісові дзвіночки» шкільного лісництва Утківської ЗК під керівництвом директора Пустирьової Вікторії.

Директор Руслан Чагаровський ознайомив присутніх з метою проведення цієї акції. Учні шкільного лісництва ознайомили присутніх з інструментом меч Колесова та розповіли про вирощування сіянців сосни звичайної. Присутні привітали учнів шкільного лісництва «Лісові дзвіночки» з їх посвятою в шкільне лісництво, та першою в житті посадкою в лісовому масиві сіянців сосни звичайної.

Під час висадки молодих дерев досвідчені лісівники ділились з молоддю, та представниками влади навичками відновлення лісу. Всі дружно працювали і за кілька годин на місці зрубу вже красувались посаджені сосенки. Загалом спільною працею було посаджено 1700 молодих деревець.

#зеленакраїна #створюємолісиразом #жовтневийлісгосп #лісгоспукраїна #Створюємо_ліси_разом #Зелена_країна