Skip to main content

Новини

Вітаємо з Днем вчителя!

Вітаємо з Днем вчителя!

02 жовтня 2022

28 вересня у комунальному закладі "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради, де вже не один рік поспіль ведеться робота з підготовки дітей в гуртках "Лісові дзвіночки" та "Юні лісівники", була проведена презентація на тему екологічна робота "Юних лісівників" та відбулася урочиста подія присвячена вступу нових учнів до лав гуртка.

У своєму розпорядженні юні спеціалісти мають 196 га лісу для проведення практичних робіт. Тут маленькі лісівники систематично проводять висадку молодих дерев та доглядають за ними, щомісяця проводять моніторинг за екологічним станом лісових кварталів.

Семінар з питань захисту лісів від шкідників і хвороб

Семінар з питань захисту лісів від шкідників і хвороб

28 вересня 2022

Головний лісничий ДП «Жовтневий лісгосп» Косов О.С. разом з державною лісовою охороною взяли участь у навчаннях з питань захисту лісів від шкідників і хвороб, які проводили спеціалісти ДСЛП «Харківлісозахист» на базі Бабаївського лісництва ДП «Жовтневий лісгосп».

На лісових площах фахівці служби лісозахисту показали учасникам семінару основні ознаки виявлення шкідника лісу- стовбурового, первинно хвоє- та лістогризучих шкідників, які розвиваються на території Харківської області.

З Днем працівника лісу 2022

З Днем працівника лісу 2022

16 вересня 2022

Найщиріші привітання з нагоди професійного свята усім працівникам та усім ветеранам лісової галузі!

День працівника лісу – це свято людей, хто обрав благородну професію – створювати ліси. Адже саме працівники лісової галузі невпинно висаджують та доглядають молоді деревця, охороняють ліс від пожеж та шкідників. Як результат, забезпечують нашу деревообробну галузь високоякісною сировиною, а людей – дровами, поліпшують екологічний стан довкілля, бережуть клімат нашої планети. За всім цим великим обсягом робіт стоїть колектив робітників лісокультурної справи, майстрів лісу, лісівників, лісничих, працівників лісової охорони та всіх людей, що працюють на благо лісової галузі. Хай цей день, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

150 тис. гектарів лісів Харківщини звільнені

150 тис. гектарів лісів Харківщини звільнені

14 вересня 2022

Завдяки зусиллям українських Героїв-захисників над 5 лісгоспами Харківщини замайорів Український Прапор!

«Звільнено значну частину Куп’янського, Чугуєво-Бабачанського, Балаклійського, Ізюмського, Вовчанського лісових господарств! Це понад 150 тисяч гектарів лісів Харківщини. Дякуємо, хлопці та дівчата – наші Захисники та Захисниці! Попереду багато роботи з відновлення та документування злочинів російських військових!», - повідомив Руслан Стрілець.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

Україна розпочинає реформу

Україна розпочинає реформу

09 вересня 2022

158 лісогосподарських підприємств зливаються в єдине державне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Ліси України».

У подальшому структура «Лісів України» має складатись з трьох рівнів: місцеві філії, регіональні офіси, центральний офіс. Нове підприємство сконцентрується на плануванні, координації та контролі якості робіт. Для виконання робіт на конкурсній основі будуть залучатись зовнішні підрядники.

Створення єдиної компанії повністю відповідає європейській практиці - досвіду країн Балтики, Польщі та багатьох інших. Єдина компанія досягає кращих економічних результатів, ефективніше залучає інвестиції та запроваджує нові технології. Бізнес-процеси у єдиній компанії більш прозорі та стандартизовані.

День Незалежності України

День Незалежності України

24 серпня 2022

Сьогодні, 24 серпня, ми відзначаємо День Незалежності України!

Цей день був священною мрією багатьох поколінь українців, бо незалежність – це право обирати свою долю самостійно та нести відповідальність за неї. Наша незалежність не давалась нам легко. Лише за минуле століття більше десяти мільйонів українців загинуло у боях та померло у нелюдських стражданнях через прагнення до свободи для себе і своїх дітей. І зараз ми продовжуємо боротися за наше право бути вільними людьми на власній землі.

Ми віримо у нашу перемогу в цій боротьбі, ми знаємо, що наша Україна й далі буде розквітати. На це нас надихають спадщина наших предків, наша мова, сила і мужність нашого покоління. Де б ми не опинились сьогодні, наших душах залишаються незламна любов до волі та нашої рідної країни.

Вітаємо тебе, ненька наша Україна!

#деньнезалежностіукраїни #ua_разом #ukraine #freedom #standwithukraine #independenceday

День Державного Прапора

День Державного Прапора

23 серпня 2022

Сьогодні на всій земній кулі скрізь, де є українці, майорить жовто-блакитний стяг, як символ миру, добра, світла та свободи!

Нехай завжди гордо майорить жовто-блакитний стяг свободи, який єднає всіх українців доброї волі у всьому світі!

Всіх з Днем Державного Прапора України! Всім Перемоги, добра, миру та процвітання в нашій Незалежній Країні!

Слава Україні! Слава нашим Захисникам і нашим Героям!

Україна була, Україна є, Україна буде!

#ua_разом #ukraine #україна #незалежна #прапор #стяг #українці

Розпорядження про заборону відвідування лісів

Розпорядження про заборону відвідування лісів

14 серпня 2022

У Харківській області заборонили відвідування лісів

Розпорядження про заборону відвідування лісів та здійснення полювання на території Харківської області у період воєнного стану

"Заборонити відвідування лісів населенням і в'їзд до лісів Харківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, за винятком Збройних Сил України... у період воєнного стану."

Чорні лісоруби

Чорні лісоруби

14 серпня 2022

Сьогодні, у дуже важкі часи для нашої країни, коли Харківська область щодня потерпає від сусіда-агресора, зазнає економічні та екологічні збитки від рук окупантів, держава зазнає збитків ще й від рук місцевих «чорних лісорубів».

12 серпня 2022р. о 7.30 рейдова бригада державної лісової охорони ДП «Жовтневого лісового господарства» Золочівського лісництва виявила в кв. 69 незаконний самовільний поруб та затримала правопорушників. На місце злочину було одразу викликано поліцію Богодухівського РВП Харківської області.

Порушники спилювали живі та сухостійні дерева, різали на дрова та вивозили  трактором Т-16. Затриманні виявилися мешканцями с. Перемоги : громадянин Б. 1999 р.н. та громадянин Г. 1997р.н.

Відповідальність за злочин передбачена ст. 246 КК України "Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу".

#лісоваохорона #жовневийлісгосп #державнепідприємство #лісгоспукраїна #лісовегосподарство #золочів #харківськаобласть #лісопродукція #дрова

День Молоді в Україні

День Молоді в Україні

12 серпня 2022

Сьогодні відзначаємо день Молоді в Україні! Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Перемоги нам усім та мирного неба над головою! Віримо в ЗСУ! СЛАВА Україні!