Skip to main content

Новини

Догляди за лісовими культурами

Догляди за лісовими культурами

15 червня 2022

Приживлюваність та ріст лісових культур залежить від своєчасного та якісного виконання доглядів за лісовими культурами. В лісництвах ДП «Жовтневий лісгосп» проводяться догляди за лісовими культурами в залежності від віку посадок, ступеню забур’яненості, як методом обкошування міжрядь, так і у вигляді ручного прополювання молодих культур у рядках.

Виробнича нарада

Виробнича нарада

08 червня 2022

08 червня 2022 року на базі Васищевського лісництва була проведена виробнича нарада з присутністю головного інженера, головного лісничого, лісничих всіх лісництв та відеоконференції з працівниками лісгоспу.

Біля кордону

Біля кордону

03 червня 2022

Харківська область із перших діб вторгнення Росії в Україну досі є ареною запеклих боїв. Війна неабияк торкнулася ДП «Жовтневий лісгосп», чиї угіддя після укрупнення з колишнім Гутянським держлісгоспом починаються від кордону з Росією та прилягають до обласного центру. Тож як харківські лісівники воюють та виконують свої обов’язки у таких екстремальних умовах?

Доблесть та мужність харківських лісівників

Володимир РОМАНЕНКО,
Газета “Природа і суспільство”

З Днем вишиванки

З Днем вишиванки

19 травня 2022

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я — українець! І горджуся цим.

Завершена весняна посадка лісу

Завершена весняна посадка лісу

12 травня 2022

В "Жовтневому лісгоспі" завершили посів та посадку лісу, висівання насіння в теплиці та парники. Наші працівники доклали чимало зусиль, щоб вчасно та якісно завершити створення лісових культур в умовах війни. Головною породою при створенні лісових насаджень залишається дуб звичайний. Варто нагадати, що без людей лісу не буде, адже більшість наших лісів – рукотворні. Після посадки, лісові культури вимагають дбайливих та вчасних доглядів, тому у працівників лісового господарства попереду ще багато роботи. Щиро дякуємо лісівникам, які вкладають свій багаторічний досвід, виконують щоденну кропітку працю та мають щире прагнення виконувати свою головну місію – дбати та примножувати зелені багатства України! Слава Україні!

День пам‘яті та примирення

День пам‘яті та примирення

08 травня 2022

Звернення президента України з нагоди Дня пам‘яті та примирення 

#UAразом

Проведено висівання лісового насіння

Проведено висівання лісового насіння

29 квітня 2022

Сьогодні 29.04.2022 року на території Бабаївського лісництва в посівному відділенні тимчасового розсадника працівниками лісництва було проведено висівання лісового насіння для подальшого вирощування та отримання стандартного садивного матеріалу з якого в майбутньому створять нові молоді ліси!!!!

Всього висіяно - 744.0 кг.
Дуб звичайний - 674.0 кг.
Гіркокаштан звичайний - 50.0 кг.
Горіх грецький - 20.0 кг.
Площа посіву - 0.025 га.

Працюємо не зважаючи на обстріли. Перемога буде за нами! Слава Україні!

Оголошення про біржові торги

Оголошення про біржові торги

21 квітня 2022

Реалізацію дров колотих з твердих сортів деревини (дуб, ясен, клен) ДП "Жовтневе лісове господарство" проводитиме для юридичних осіб через додатковий аукціон «26» квітня 2022 року з 10:00 до 10:15 (лот №17): https://utsd.uub.com.ua

Прийом заявок для участі закінчується 25 квітня 2022 р. о 12:00 год.

Запрошуємо мали та великі підприємства до участі у торгах.

Продовжується посадка лісових культур

Продовжується посадка лісових культур

21 квітня 2022

У ДП «Жовтневий лісгосп» продовжується посадка лісових культур. Лісівники провели висівання в парниках та в розсадник насіння сосни звичайної та насіння дуба звичайного.

Кожне посаджене дерево – це без перебільшення, цінний вклад у зелену скарбницю, дарунок майбутнім поколінням, нагадування про нескореність та героїчну боротьбу за свободу та незалежність України.

Перемога буде! Україну не здолати! Слава Україні!

Вічна пам'ять

Вічна пам'ять

16 квітня 2022

15.04.2022 у віці 52 роки, на власному подвір'ї у с. Рясне Богодухівського району Харківської області, під час ворожих обстрілів житлових будинків, від осколкового поранення загинув майстер лісу обходів 7-8 Золочівського лісництва ДП "Жовтневий лісгосп" Дмитренко Володимир Миколайович. Володимир Миколайович працював у Золочівському лісництві з 2008 року.

Співчуття та вічна пам'ять