Skip to main content

Міжнародний день лісів 2021

21 березня 2021

Державне підприємство «Жовтневе лісове господарство» вітає всіх хто любить ліс, хто в ньому працює, хто зберігає існуючі ліси, та створює нові!

21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН в резолюції A/RES/67/200 як Міжнародний день лісів. У 2021 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту».

Цей день покликаний привернути увагу до важливості значення лісів для життя на планеті, підвищити обізнаність суспільства про їх надзвичайно важливу роль. Міжнародний день лісів відзначають в усіх країнах світу. Всесвітній день лісів святкується в день весняного рівнодення в Північній півкулі, що за традицією вважається першим днем весни та символом нового життя та нових починань, є сприятливим для посадки та росту дерев.

За традицією 21 березня Державне агентство лісових ресурсів України розпочало акцію «Створюємо ліси разом». Акція триватиме до Дня Довкілля, який традиційно проводять третьої суботи квітня – 17 квітня.

МЕТА АКЦІЇ:

  • Покращення комунікації представників лісової галузі з суспільством, підвищення іміджу професії лісівника, поінформованості суспільства щодо важливості та необхідності проведення лісогосподарських заходів, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, покращення екологічної ситуації в країні, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.

Державним підприємством «Жовтневий лісгосп» вже розроблені заходи з проведення акції, проведені лекції у шкільних закладах, визначені лісництва в яких будуть проводиться акції.

Саме тому до головного заходу, це створення лісових насаджень, запрошуються: учнівська та студентська молодь, представники громадськості, ЗМІ та всі небайдужі долучитися до озеленення планети.

Існує народне прислів’я – «Людина не даремно прожила життя, якщо посадила хоча б одне дерево». Посадити своє дерево – це внести маленьку краплю в велику справу.