Skip to main content

Лісозаготівля

Лісорубні квитки ДП «Жовтневий лісгосп» на 2022 р. на сайті Державного агентства лісових ресурсів України  PDF

ПЛАН ВІДВОДІВ у 2022 р.: Файл_XLS   ФАЙЛ_PDF

На сьогодні на підприємствах Державного агентства лісових ресурсів України запроваджена система електронного обліку деревини. кожна людина може зайти з комп’ютера чи телефону на сайт lk.ukrforest.com та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок (функція працює з обмеженнями на час воєнного стану).

Електронний облік заготовленої деревини відбувається наступним чином: майстер лісу або помічник лісничого на лісосіці  за допомогою кишенькового персонального комп’ютера (КПК) проводить приймання лісопродукції  від підприємця, який її заготовив. Далі вносить інформацію заготовленої деревини до КПК та «біркує» продукцію за допомогою спеціального пристрою. Введена інформація потрапляє до центральної бази даних для подальшої обробки, аналізу та контролю.

Таким чином система електронного обліку деревини дає можливість повністю переглянути ланцюг руху заготовленої деревини від місця її заготівлі до кінцевого споживача.

Лісорубний квиток – це дозвіл на заготівлю деревини. Він містить інформацію про місце та обсяг заготівлі. Документ видають обласні управління лісового та мисливського господарства.