Skip to main content

Акція «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ» в Мереф’янському лісництві

21 березня 2021

З 21 березня по 17 квітня стартує акція «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ».
Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту.

Щоб представники молодого покоління розуміли значення лісів і прагнули вчитися азам лісівництва, лісівники ДП «Жовтневий лісгосп» постійно співпрацюють зі шкільними лісництвами.

Сьогодні з першими весняними промінчиками сонця було організовано роботу у Мереф'янському лісництві по викопуванню та підготовці власного посадкового матеріалу за допомогою юних лісівників КЗ «УТКІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.».

Саме ці сіянці сьогодні роз’їдуться по ділянках, де зростатиме молодий ліс. У 2021 році на лісокультурну кампанію лісогосподарське підприємство
Жовтневе лісове господарство виростили понад 200 тис. сіянців хвойних та листяних порід, зібрали 3800 кг насіння жолудя дуба звичайного, 18 кг насіння сосни звичайної. За період весняної лісокультурної кампанії заплановано посадити 108 га лісів.

Лісівники Мереф'янського лісництва провели тематичну бесіду з учнями КЗ «УТКІВСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ.» Діти дізналися чимало цікавої інформації про користь лісу, товарів та послуг, отриманих з лісу, а також про стале управління лісами і використання лісових ресурсів без завдання шкоди лісовим екосистемам. Потрібно користуватися нашими природними багатствами так, щоб не тільки запобігти їх знищенню або збідненню, але й не призводити до негативного впливу на життєдіяльність людини, її взаємозв'язок із навколишнім середовищем. ДП «Жовтневий лісгосп» дякує освітянам Утківської школи за співпрацю та екологічне виховання молодих поколінь.