Skip to main content

Посадили майже гектар лісу!

11 травня 2021

Друзі! Ми з вами посадили майже гектар лісу!!!

1 травня, як завершення весняної лісокультурної кампанії, Васищевським лісництвом проводилась висадка до якої і долучились.

Невеликою групою людей - за три з половиною години висадили всю норму для ділянки такої площі, а це 5700 саджанців сосни.

Все пройшло в дружній та веселій атмосфері, від інструктажу з техніки безпеки та майстер класу правильної посадки від дядька Колі, до останнього рядка та останнього саджанця. Одним словом, добряче заморились!

Дуже раді, що в нашій громаді стає все більше людей, готових із задоволенням взяти участь у суботниках з прибирання, озеленення і тепер - висадки лісу.

Щиро дякуємо кожному учаснику, а до нас долучились жителі Безлюдівки, Васищева, Лизогубівки та Харкова, Безлюдівській організації ветеранів Афганістану, депутатам Безлюдівської селищної ради Чуб Ірині та Арестову Юрію, директору ДП “Жовтневого лісового господарства” Руслану Леонідовичу Чагаровському, провідному інженеру лісових культур Аллі Василівні Терещенко та всьому колективу Васищевського лісництва і особисто дядьку Колі.

Також дякуємо природі за гарну погоду: в суботу вона була просто чудова, а в неділю та понеділок пройшли дощі, які підживили грунт вологою.